اسمبل نمودن باکس رشد گیاه

سه‌شنبه 11 خرداد 1400
5151

قیمت باکس رشد گیاه بر اساس ابعاد، متفاوت می باشد. با کلیک نمودن چادر رشد گیاه و انتخاب سایز مد نظر خود از قیمت گروباکس مطلع شوید؛ همچنین جهت مشاهده سایر تجهیزات گروباکس اعم از (فیلتر کربن، گلدان پارچه ای...) و یا نورهای مخصوص رشد گیاه به قسمت دسته بندی محصولات وارد شوید.

در این ویدئو نحوه ی اسمبل نمودن محفظه رشد گیاه، شرکت ایران گرولایت به ابعاد 2*2*2 برای شما عزیزان توضیح داده شده است. البته نصب سایر ابعاد باکس پرورش گیاه تفاوت چندانی با هم نداشته و با مشاهده این ویدئو براحتی خواهید توانست خودتان گروباکسی که تهیه نموده اید را در مکان دلخواه خود اسمبل نمایید.

لازم به ذکر می باشد، به این دلیل که ابعاد باکس رشد گیاه 2*2*2 بزرگ بوده هنگام نصب آن به کمک دو نفر حتما نیاز است! در ابتدا باید ستون وسط محفظه رشد گیاه را، که به شکل بعلاوه است روی زمین به هم متصل نمایید. لوله ها بصورت رزوه و مهره بوده و اتصال آنها به یکدیگر بسیار ساده و آسان است. برای نصب سقف گروباکس چهار ستون دوبل وجود دارد که با پیچ به سایر ستونها متصل می شود. (پیچها و مهره ها همراه گروباکس می باشد) در ابتدای کار پیچ های سقف را، کمی شل بسته و در انتها آنها را محکم نمایید. پس از بستن ستون های سقف، ستون های کناری باکس رشد را متصل نمایید. کف گروباکس همانند سقف آن ستون میانی نداشته و فقط اسکلت محیطی دارد. برای اتصال ستون های دیواره کناری باکس رشد دو روزنه در وسط ستون کف، قرار دارد.  تمامی ستون های دیواره را نصب نموده سپس سقفی که از قبل آن را اسمبل نموده اید روی دیواره ها قرار داده و با پیچ به هم متصل نمایید.

گروباکس

زمانی که اسکلت محفظه رشد گیاه را بهم متصل نمودید و از محکم بودن پیچ ها و صحت اتصالات اطمینان کسب نمودید چادر رشد را روی اسکت کشیده و کار نصب را به اتمام برسانید.

لازم به ذکر بوده پارچه داخلی گروباکس های شرکت ایران گرولایت از جنس رفلکتور (مایلار) درجه یک بوده و نور را کاملا روی گیاه منعکس می نماید و با گذشت زمان پوست پوست نخواهد شد. جهت مشاهده و سفارش سایر تجهیزات جانبی از جمله: دما و رطوبت سنج، گلدان پارچه ای، فیلتر کربن، نور مخصوص رشد گیاه و یا خاک و کود به بخش دسته بندی محصولات ایران گرولایت مراجعه نمایید.

ویژگی های باکس رشد گیاه، ایران گرولایت:

  • قابلیت اسمبل کردن راحت به همراه نقشه.
  • تعبیه پنجره ی شفاف جهت مشاهده وضعیت گیاه بدون باز شدن درب.
  • اسکلت فلزی محکم و مقاوم با قابلیت نگه داری 150 کیلو گرم.
  • استفاده از پارچه رفلکتور (مایلار)، جهت یکنواخت کردن نور داخل باکس رشد گیاه.
  • بسته شدن کامل درب از طریق زیپ مقاوم، جهت ایزوله کردن محفظه رشد گیاه.
  • پارچه رفلکتور با پارچه شمعی ضد آب آمریکایی، لمینیت شده است.
  • و دارای دوخت صنعتی می باشد.

در محفظه رشد گیاه امکان کنترل دما، رطوبت و غلظت دی اکسید کربن (با استفاده از تجهیزات گلخانه ای) به بهترین شکل صورت پذیر است. با استفاده از باکس رشد گیاه می توان دسترسی به شرایطی داشت که در حالت طبیعی به راحتی امکان پذیر نمی باشد (مثل مدت زمان تابش بیشتر، دمای تحت کنترل در تمامی فصول...) برای تجهیز نمودن باکس رشد گیاه می توانید از انواع نورهای مخصوص رشد گیاه و همچنین تجهیزات گلخانه ای شرکت ایران گرولایت استفاده نمایید.

نام
ایمیل
نظر
قنبری
1400/12/21 15:28

من باکس رشدگیاه رو گرفته بودم اما نحوه ی اسمبل نمودن رو بلد نبودم این ویدیو خیلی کمکم کرد

صبوری
1400/12/16 16:31

ویژگی مثبتی که این باکس رشد گیاه، ایران گرولایت داره قابلیت اسمبل کردن راحت به همراه نقشه هست

عباسی
1400/09/22 21:31

باکس رشد گیاه ایران گرولایت عالیه عالی ممنون واقعا

کاظمی
1400/07/01 10:30

سلام ، این گروباکس تولید خود ایران گرولایت هست؟

صادقی
1400/09/21 10:11
پاسخ به:کاظمی

این گروباکس ها رو بصورت پکیج هم می فروشید؟ یعنی جوری باشه که روی خود گروباکس نور رشد و فیلتر کربن و خاک کود.... باشه؟ در واقع یه پکیج کامل واسه صفر تا صد پرورش