نمایندگی و عاملیت فروش لامپ رشد گیاه ایران گرولایت

شرکت پرتو رشد نوین با نام برند ایران گرولایت بنا بر افزایش تقاضا و درخواست مکرر گلخانه‌داران، فروشگاه‌های صنعت برق و فروشندگان گل‌وگیاه سطح کشور و به منظور ارائه خدمات و پشتیبانی بهتر تصمیم بر آن گرفته است تا با قبول پذیرش نمایندگی و عاملیت فروش سطح شرکای تجاری و خدمت‌رسانی خود را گسترش دهد.
در راستای همین پروژه همکاری، نمایندگی فروش لامپ رشد گیاه و عاملیت فروش آن به تمامی افرادی که واجد شرایط باشند به صورت اینترنتی و غیرحضوری اعطا می‌گردد. در نمایندگی فروش لامپ رشد گیاه متقاضیان می‌توانند با دادن تعهد خرید حداقلی در سال و ارائه سایر مدارک مورد نیاز، علاوه بر پذیرش نمایندگی ایران گرولایت از امتیاز‌ها و تسهیلات ویژه‌ای که ارائه می‌گردد استفاده نمایند.
عاملیت فروش لامپ‌ رشد گیاه ایران گرولایت نیز در چند سطح با شرایط مختلف اعطا می‌گردد. متقاضیان محترم می‌توانند فارغ از اینکه در چه صنفی هستند برای پذیرش عاملیت فروش ایران گرولایت درخواست دهند و در کنار آن از آموزش‌های دوره‌ای شرکت نیز برای ارتقا سطح علمی و افزایش فروش بهره‌مند شوند. متقاضیان محترم می‌توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مربوطه ایران گرولایت از طریق راه‌های ارتباطی زیر در تماس باشند تا بعد از مطالعه شرایط کامل پذیرش، فرم‌های مربوطه را به صورت اینترنتی پر نمایند و بدون مراجعه حضوری نمایندگی و عاملیت فروش را دریافت کنند.

تلفن پاسخگویی به متقاضیان نمایندگی و عاملیت فروش