آنچه در این مقاله میخوانید

  تبعات خرید لامپ رشد گیاه ارزان

  پیشنهاد می شود قبل از خرید لامپ رشد گیاه ارزان این متن را مطالعه نموده و سپس با آگاهی کامل وارد بخش محصولات ایران گرولایت و یا فروشگاه دیجی کالا شده و لامپ رشد گیاه مد نظر خود را سفارش دهید!

  متاسفانه این روزها قیمت ملاک مهمی، برای تمامی خریداران در هر زمینه ای شده است؛ ولی باید دانست خرید لامپ رشد گیاه ارزان حتی در دیجی کالا به قیمت اینکه گیاهانمان به مرور از بین خواهند رفت هیچ فایده ای ندارد! اکثر لامپ های رشد گیاه ای که با هزینه های بسیار پایین بفروش می رسند تقلبی بوده و توان واقعیشان قید نمی شود، در واقع یک توان بالای دروغین به خریدار گفته می شود.

  قبل از خرید از این موارد آگاهی کامل کسب نماید:

  • طيف نوری گياهان مختلف در فرايندی علمی بر طبق اصول كشاورزی بدست مي آيد. پس ابتدا بوسيله دستگاه های آزمايشي متوجه آن شويد كه آيا هزينه ای كه پرداخت ميكنيد، برای لامپي با طیف مخصوص رشد گیاه باشد نه با اصول الكترونيكي بازاری. براي اين مهم تمامي دستگاه های آزمايشگاهی در شركت ایران گرولایت موجود در خدمت شما مي باشد.
  • متاسفانه در ايران با كنار هم گذاشتن يك سری ال ای دی های قرمز و آبي معمولي ادعای ساخت لامپ رشد گياه را دارند كه اين مورد كاملاً دور از منطق است.
  • براي اطمينان در هنگام خريد لامپ رشد گیاه ارزان ابتدا از اطلاعات فروشنده در زمینه لامپ رشد گیاه مطلع شده و سپس درخواست نمائيد بوسيله دستگاه هاي پيشرفته طيف مورد نياز گياهانتان را به شما نمايش دهند.
  • لوكس و لومن نوري اطلاعات منسوخ شده ای مي باشد كه در ايران براي فروش لامپ هاي غير استاندارد مورد استفاده قرار ميگيرد نياز نوري گياه با مقدار پار نوري مورد سنجش است كه اين دستگاه داخل شركت ایران گرولایت موجود مي باشد.
  • استفاده از توان هاي دروغين و كذب در ايران شكل گرفته است و متاسفانه هر لامپ را بدون استفاده از ال اي دي و ترانس استاندارد با قابليت 3 وات به اسم ال اي دي 3 وات به فروش مي رسانند.
  • توجه داشته باشيد وقتي مي توان گفت يك ال اي دي با توان 3 وات است كه ابتدا از ال اي دي چيپ 45 ميل و سپس از ترانس حداقل 600 ميلي آمپر تا 900 ميلي آمپر استفاده شده باشد كه متاسفانه اين مورد نيز در بازار ايران رعايت نمي شود.
  • براي اطمينان از فروشنده تقاضا نمائيد ترانسي را به شما نمايش دهد كه بر روي آن تعداد ال اي دي استفاده شده در يك لامپ و مقدار جريان حداقل 650 ميلي آمپر تا 900 ميلي آمپر درج شده باشد.
  • نكته مهم اينجاست كه وقتي از ال ای دی با توان 3 وات استفاده شود درجه حرارت بالا رفته و حتماً بايد از سيستم فن و خنك كننده حرفه اي در آن استفاده شود و در غير اين صورت طول عمر ال اي دي بسيار كاهش مي يابد و پس از مدت بسيار كوتاهي دچار افت نوري مي شود.
  • وجود فن هاي با شدت دور بالا و سيستم هاي خنك كننده جزو اصول اوليه توليد پروژكتوري مي باشد كه در محيط بسته مورد استفاده قرار مي گيرد.
  • رابطه مستقيم مابين توان مصرفي ال اي دي و مقدار و نوع آلياژ هيتسينك خنك كننده نكته بسيار مهمي در عمر ال اي دي مي باشد كه متاسفانه در ايران از قاب هاي آماده چيني با آلياژ هاي بسيار ناخالص و با وزن سبك استفاده مي شود. خرید لامپ رشد گیاه ارزان ولی بی مصرف فقط هدر دادن زمان و انرژی خودتان است.
  • متاسفانه پروژكتور هايي كه در بازار بصورت وارداتي و با برندي بنام king plus  و ... وارد بازار شده اند نيز از توان دروغين برخوردارند. مانند پروژكتور 1000 وات اين شركت كه تنها داراي 100 ال اي دي 2 چيپ مي باشد و در بهترين شرايط قدرت ايجاد 240 وات نور واقعي را دارند.
  • پروژكتور 1000 وات اين برند فقط 200 پار نوري ايجاد مي كند در صورتي كه در همين فاصله پروژكتور 960 وات شركت ایران گرولایت حدود 1100 پار نوري ايجاد مي كند.

  از این رو خرید از یک شرکت تخصصی در این زمینه که دارای شماره ی ثبت با گارانتی معتبر است را پیشنهاد می نماییم. شرکت پرتو رشد نوین با نام تجاری ایران گرولایت نزدیک به ده سال است که بصورت کاملا تخصصی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لامپ رشد گیاه در ایران آغاز نمود است. و با گارانتی نمودن پنج ساله محصولات شرکت خود این ضمانت را به تمامی خریداران می دهند، هزینه ای که جهت لامپ رشد گیاه خود می پردازند هدر نرفته و به آن میزان از رویش مطلوب گیاه خود خواهند رسید.

  پس نکته ی مهمی که باید توجه داشته باشید این است که خرید لامپ رشد گیاه ارزان نباید تنها دغدغه ی شما باشد. زیرا متاسفانه بسیاری افراد لامپ هایی تقلبی که فقط صرفا دارای ظاهری مشابه با لامپ مخصوص رشد گیاه دارد را تولید نموده و به نام لامپ مخصوص رشد گیاه اصلی و واقعی به فروش می رسانند.

  لامپ رشد گیاه ارزان دیجی کالا

  زمانی که شرکتی منحصرا به یک شاخه بپردازد موجب می شود که در کار خود بسیار تخصصی و حرفه ای عمل نماید. توصیه ها نیز همیشه بر این مبنی بوده که برای خرید درست و مطمئن از طریق یک شرکت و یا سایتی اقدام نماید که در زمینه خودش متخصص و حرفه ای باشد!

  بطور مثال فروشگاه آنلاین دیجی کالا مرجع خوبی برای خریداران شده است؛ ولی زمانی که قرار بر خرید یک محصول تخصصی است و قبل از خرید نیاز به مشاوره با یک کارشناس وجود دارد که بتواند در زمینه انتخاب توان، طیف و طول موج متناسب با گیاه مان ما را راهنمایی نماید دیگر فروشگاه دیجی کالا عملا گزینه مناسبی نخواهد بود.

  لامپ رشد گیاه ارزان دیجی کالا و یا هر فروشگاهی که قبل از خرید، مشاوره درست جهت انتخاب صحیح وجود ندارد عملا بلااستفاده است. با توجه به آگاهی که کسب نمودید در صورت تمایل می توانید با مراجعه به بخش محصولات ایران گرولایت از تمامی لامپ های رشد گیاه دیدن فرمایید و در صورت نیاز با کارشناسان ما از طریق شماره های درج شده در بخش تماس با ما سایت ارتباط حاصل نماید.

  اشتراک گذاری:

  نام
  ایمیل
  نظر