1.    شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
1.    خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2.     مالكیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. 

3.    تصاویر محصولات و اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای تولید شده توسط شرکت پرتو رشد نوین مشخص و واضح می باشد و سایر کالاها از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود. در صورتی که محصولی اشتباها توسط مشتری سفارش داده شود برگشت آن شامل جریمه خواهد بود و از هزینه پرداختی کسر می گردد.

4.    كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد. در صورت اشتباه بودن آدرس یا عدم حضور سفارش دهنده به هنگام تحویل کالا و برگشت بسته پستی، شامل هزینه مجدد برای ارسال می شود.

5.    : سفارشات پرداخت شده به سرعت مورد پردازش قرار می گیرند. از این رو در صورت اعلام لغو توسط مشتری هزینه های پردازش (بسته بندی و غیره) از مبلغ پرداختی کسر می گردد. همچنین اگر سفارش حمل شده باشد تنها در موارد خاص برگشت کالا قابل قبول است. در این صورت هزینه های مربوط به استرداد کالا بر عهده شخص سفارش دهنده می باشد.

6.    فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

7.    تمامی سفارشات به صورت سیستمی ثبت می شود. بنابراین اگر سفارشات تایید شوند دیگر قابل ویرایش نخواهند بود.
 

8.    فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


2.    شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت سایتwww.irangrowlight.ir  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

1.    فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت درج نموده است.

2.    ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می شود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، مالیات ها و عوارض فروش، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
 
3.    در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نمایند.


3.    شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
1.    ارسال سفارشات بدون محدودیت مکانی از طریق راه های پیک، تیپاکس و پست در سراسر ایران انجام می شود.(صادرات محصولات شرکت ایران گرولایت به تمام کشورها امکان پذیر می باشد.) مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

2.    حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس و پست پیشتاز صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس و اداره ی پست ندارد.

3.    برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و شبکه های اجتماعی برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن 8457 تماس حاصل فرمایید.
 

4.    مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

5.    ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

6.    هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
 


4.    شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)
1.    قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

2.    بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی ایران گرولایت بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

ب) گارانتی
چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش اقدام نماید.