گلخانه ی طبقاتی

در این مقاله در زمینه ی گلخانه طبقاتی و گلخانه ی پیش ساخته اطلاعات کسب خواهید نمود. جهت خرید اتاق رشد کشت بافت و یا سفارش ساخت اتاق رشد گیاه کلیک نمایید. 

اتاق کشت گیاه

 

شرکت پرتو رشد نوین با نام تجاری ایران گرولایت برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت گلخانه ی پیش ساخته و فروش چادر گلخانه کرده است که این گلخانه های پیش ساخته با تمام امکانات یک گلخانه صنعتی بزرگ ولی در قالب های کوچک تر و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با قابلیت مجهز شدن به نور مصنوعی ساخته شده است. این گلخانه های طبقاتی را در هر ابعاد و سایزی می توان ثبت سفارش نمود.

اتاقک کشت بافت گیاهی یا گلخانه طبقاتی

از امکانات این گلخانه طبقاتی می توان به استفاده از اسکلت فلزی مقاوم، رفلکتور های نوری مخصوص در بدنه (مایلار) که به پارچه شمعی آمریکایی لمینیت شده و سیستم تهویه مطبوع گلخانه ای اشاره کرد.
همچنین می توان سایر تجهیزات گلخانه ای مور نیاز اعم از دما و رطوبت سنج، فیلتر کربن، ترمومتر co2 و ... را از شرکت ایران گرولایت تهیه فرمایید.

اتاقک رشد

یکی از مهم ترین مزیت های گلخانه ی پیش ساخته، هزینه مقرون بصرفه آن برای سفارش دهندگان می باشد. زیرا بر اساس یک سری ابعاد روتین این گلخانه ها در شرکت ایران گرولایت به تولید انبوه رسیده اند. البته سفارش ساخت در ابعاد مورد نیاز متقاضیان پذیرفته می شود.

بر اساس بزرگی و کوچکی ابعاد سفارش، تعداد 3 یا 4 فن تهویه هوا بصورت رایگان بروی گلخانه طبقاتی وجود دارد. در دیواره این چادر گلخانه پنجره ای شفاف از جنس سلفون تعبیه شده است که از این طریق می توان از وضعیت گیاه بدون باز شدن درب گلخانه اطلاع حاصل نمود.

به دلیل ایزوله ماندن فضای گلخانه درب دارای زیپ مقاوم می باشد که کاملا محیط بسته بماند. نقشه اسمبل کردن این گلخانه هنگام خرید به خریدار داده می شود که برای نصب مشکلی پیش نیاید. قابل ذکر است شرکت ایران گرولایت انواع نورهای رشد گیاه را در توان های گوناگون با قابلیت پوشش دهی متفاوت تولید نموده است. در واقع می توانید بسته به ابعاد گلخانه، نور مناسب تهیه نمایید.

اشتراک گذاری:
تگ ها:
rating
نام
ایمیل
نظر