...Loading

گلخانه ی طبقاتی

توسط ایران گرولایت تعداد بازدید: 2123

گلخانه طبقاتی 

در این مقاله در زمینه ی گلخانه طبقاتی, گلخانه ی پیش ساخته, اتاقک رشد گیاهی, اتاقک کشت بافت گیاهی اطلاعات کسب خواهید کرد. جهت اگاهی بیشتر از اتاق رشد کشت بافت و ساخت اتاق رشد گیاه کلیک نمایید.

گلخانه ی پیش ساخته

شرکت پرتو رشد نوین برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت گلخانه ی پیش ساخته کرده است که این اتاق های کشت  با تمام امکانات یک گلخانه صنعتی بزرگ ولی در قالب های کوچک تر و با استفاده از آخرین تکنولوژی  روز دنیا و مجهز شده به نور مصنوعی ساخته شده است. این گلخانه ها را می توان در هر ابعاد و سایزی قابل سفارش می باشند.

اتاقک کشت بافت گیاهی

اتاقک کشت بافت گیاهی یک راه موثر برای پرورش گیاه مورد نظر شما با حداقل سرمایه گذاری و حداکثر بهره بری است.در صورت محدودیت فضا اتاقک کشت گزینه ی مناسبی برای پرورش گیاهان است. در اتاقک کشت امکان کنترل دما، رطوبت و غلظت دی اکسید کربن به بهترین شکل صورت می پذیرد. با استفاده ازاتاقک کشت می توان  به شرایطی که در حالت طبیعی به راحتی امکان پذیر نیست، دسترسی داشت (مثل مدت زمان تابش بیشتر، دمای تحت کنترل در تمام فصول و...).

گلخانه طبقاتی

از امکانات این گلخانه طبقاتی می توان به استفاده از رفلکتور های نوری مخصوص در بدنه و استفاده از تجهیزات نوری پیشرفته از قبیل نورهای مخصوص رشد و نورهای مخصوص جوانه زنی اشاره کرد.
سیستم تهویه مطبوع گلخانه ای، رطوبت ساز و رطوبت سنج و انواع دما سنج های خاک و آب و انواع کود و خاک های ارگانیک و ... از دیگر تجهیزات سفارشی این محصول می باشد .

شرکت پرتو رشد نوین انواع سایز های اتاقک رشد گیاهی را با تمامی تجهیزات مورد نیاز به فروش می رساند. جهت اطلاع از  قیمت اتاقک  کشت بافت گیاهی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

rating
  نظرات

profile photo نظر جدید

با سلام .این اتاقک های کشت در هر ابعادی که سفارش دهید قابل طراحی و ساخت می باشد.

ارسال توسط zamani در تاریخ 7/19/2017 1:41:45 PM
profile photo نظر جدید

این اتاقک ها در چه ابعادی قابل سفارش است

ارسال توسط پرسا در تاریخ 7/15/2017 10:28:53 AM
profile photo نظر جدید

ممنونم. عالی بود

ارسال توسط حسن در تاریخ 4/3/2017 12:44:39 PM

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
{{'NameAlert' | translate}}
{{'EmailAlert' | translate}}
{{'NumberAlert' | translate}}
{{'NumberSizeAlert' | translate}}
{{'NumberSizeAlert' | translate}}
{{'NumberTypeAlert' | translate}}
{{'DescriptionAlert' | translate}}

دی ان ان evoq