گلخانه ی طبقاتی

در این مقاله در زمینه ی گلخانه طبقاتی و گلخانه ی پیش ساخته اطلاعات کسب خواهید نمود. جهت خرید اتاق رشد کشت بافت و یا سفارش ساخت اتاق رشد گیاه کلیک نمایید. 

اتاق کشت گیاه

 

شرکت پرتو رشد نوین با نام تجاری ایران گرولایت برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت گلخانه ی پیش ساخته و فروش چادر گلخانه کرده است که این گلخانه های پیش ساخته با تمام امکانات یک گلخانه صنعتی بزرگ ولی در قالب های کوچک تر و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با قابلیت مجهز شدن به نور مصنوعی ساخته شده است. این گلخانه های طبقاتی را در هر ابعاد و سایزی می توان ثبت سفارش نمود.

اتاقک کشت بافت گیاهی یا گلخانه طبقاتی

از امکانات این گلخانه طبقاتی می توان به استفاده از اسکلت فلزی مقاوم، رفلکتور های نوری مخصوص در بدنه (مایلار) که به پارچه شمعی آمریکایی لمینیت شده و سیستم تهویه مطبوع گلخانه ای اشاره کرد.
همچنین می توان سایر تجهیزات گلخانه ای مور نیاز اعم از دما و رطوبت سنج، فیلتر کربن، ترمومتر co2 و ... را از شرکت ایران گرولایت تهیه فرمایید.

اتاقک رشد

یکی از مهم ترین مزیت های گلخانه ی پیش ساخته، هزینه مقرون بصرفه آن برای سفارش دهندگان می باشد. زیرا بر اساس یک سری ابعاد روتین این گلخانه ها در شرکت ایران گرولایت به تولید انبوه رسیده اند. البته سفارش ساخت در ابعاد مورد نیاز متقاضیان پذیرفته می شود.

بر اساس بزرگی و کوچکی ابعاد سفارش، تعداد 3 یا 4 فن تهویه هوا بصورت رایگان بروی گلخانه طبقاتی وجود دارد. در دیواره این چادر گلخانه پنجره ای شفاف از جنس سلفون تعبیه شده است که از این طریق می توان از وضعیت گیاه بدون باز شدن درب گلخانه اطلاع حاصل نمود.

به دلیل ایزوله ماندن فضای گلخانه درب دارای زیپ مقاوم می باشد که کاملا محیط بسته بماند. نقشه اسمبل کردن این گلخانه هنگام خرید به خریدار داده می شود که برای نصب مشکلی پیش نیاید. قابل ذکر است شرکت ایران گرولایت انواع نورهای رشد گیاه را در توان های گوناگون با قابلیت پوشش دهی متفاوت تولید نموده است. در واقع می توانید بسته به ابعاد گلخانه، نور مناسب تهیه نمایید.

اشتراک گذاری:
rating
  نظرات

profile photo نظر جدید

سلام فروش چادر گلخانه بصورت حضوری هم امکان داره؟

ارسال توسط safarishahla در تاریخ 26/02/1398 12:54:36 ب.ظ
profile photo نظر جدید

لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس حاصل نمایید: 02188698170

ارسال توسط safarishahla در تاریخ 03/05/1397 01:50:22 ب.ظ
profile photo نظر جدید

سلام گرو باکس ۲×۲ ارتفاع ۱۷۰ چقدر م

ارسال توسط عباس در تاریخ 01/05/1397 04:44:06 ق.ظ
profile photo نظر جدید

سلام کیوان عزیز. لطفا با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید زیرا قیمت اتاقک رشد گیاه با توجه به تجهیزاتی که شما در نظر خواهید گرفت قیمت داده میشود. سپاس

ارسال توسط safarishahla در تاریخ 19/03/1397 02:14:43 ب.ظ
profile photo نظر جدید

قيمت ٢*٢ چقدر ميشه

ارسال توسط كيوان در تاریخ 13/03/1397 12:14:26 ب.ظ
profile photo نظر جدید

این اتاقک ها در چه ابعادی قابل سفارش است

ارسال توسط پرسا در تاریخ 24/04/1396 10:28:53 ق.ظ
profile photo نظر جدید

ممنونم. عالی بود

ارسال توسط حسن در تاریخ 14/01/1396 12:44:39 ب.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد