گلخانه ی طبقاتی

گلخانه طبقاتی 

در این مقاله در زمینه ی گلخانه طبقاتی, گلخانه ی پیش ساخته, اتاقک رشد گیاهی, اتاقک کشت بافت گیاهی اطلاعات کسب خواهید کرد. جهت اگاهی بیشتر از اتاق رشد کشت بافت و ساخت اتاق رشد گیاه کلیک نمایید.

گلخانه ی پیش ساخته

شرکت پرتو رشد نوین برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت گلخانه ی پیش ساخته کرده است که این اتاق های کشت  با تمام امکانات یک گلخانه صنعتی بزرگ ولی در قالب های کوچک تر و با استفاده از آخرین تکنولوژی  روز دنیا و مجهز شده به نور مصنوعی ساخته شده است. این گلخانه ها را می توان در هر ابعاد و سایزی قابل سفارش می باشند.

اتاقک کشت بافت گیاهی

اتاقک کشت بافت گیاهی یک راه موثر برای پرورش گیاه مورد نظر شما با حداقل سرمایه گذاری و حداکثر بهره بری است.در صورت محدودیت فضا اتاقک کشت گزینه ی مناسبی برای پرورش گیاهان است. در اتاقک کشت امکان کنترل دما، رطوبت و غلظت دی اکسید کربن به بهترین شکل صورت می پذیرد. با استفاده ازاتاقک کشت می توان  به شرایطی که در حالت طبیعی به راحتی امکان پذیر نیست، دسترسی داشت (مثل مدت زمان تابش بیشتر، دمای تحت کنترل در تمام فصول و...).

گلخانه طبقاتی

از امکانات این گلخانه طبقاتی می توان به استفاده از رفلکتور های نوری مخصوص در بدنه و استفاده از تجهیزات نوری پیشرفته از قبیل نورهای مخصوص رشد و نورهای مخصوص جوانه زنی اشاره کرد.
سیستم تهویه مطبوع گلخانه ای، رطوبت ساز و رطوبت سنج و انواع دما سنج های خاک و آب و انواع کود و خاک های ارگانیک و ... از دیگر تجهیزات سفارشی این محصول می باشد .

شرکت پرتو رشد نوین انواع سایز های اتاقک رشد گیاهی را با تمامی تجهیزات مورد نیاز به فروش می رساند. جهت اطلاع از  قیمت اتاقک  کشت بافت گیاهی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری:
rating
  نظرات

profile photo نظر جدید

لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس حاصل نمایید: 02188698170

ارسال توسط safarishahla در تاریخ 7/25/2018 1:50:22 PM
profile photo نظر جدید

سلام گرو باکس ۲×۲ ارتفاع ۱۷۰ چقدر م

ارسال توسط عباس در تاریخ 7/23/2018 4:44:06 AM
profile photo نظر جدید

سلام کیوان عزیز. لطفا با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید زیرا قیمت اتاقک رشد گیاه با توجه به تجهیزاتی که شما در نظر خواهید گرفت قیمت داده میشود. سپاس

ارسال توسط safarishahla در تاریخ 6/9/2018 2:14:43 PM
profile photo نظر جدید

قيمت ٢*٢ چقدر ميشه

ارسال توسط كيوان در تاریخ 6/3/2018 12:14:26 PM
profile photo نظر جدید

با سلام .این اتاقک های کشت در هر ابعادی که سفارش دهید قابل طراحی و ساخت می باشد.

ارسال توسط safarishahla در تاریخ 7/19/2017 1:41:45 PM
profile photo نظر جدید

این اتاقک ها در چه ابعادی قابل سفارش است

ارسال توسط پرسا در تاریخ 7/15/2017 10:28:53 AM
profile photo نظر جدید

ممنونم. عالی بود

ارسال توسط حسن در تاریخ 4/3/2017 12:44:39 PM

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد