ساخت ال ای دی رشد گیاه یا ساخت چراغ رشد گیاه

در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که چرا به جای صرف وقت و هزینه هنگفت در زمینه (ساخت ال ای دی رشد گیاه, ساخت led رشد گیاه, ساخت چراغ رشد گیاه, روش ساخت لامپ رشد گیاه, روش ساخت لامپ فتوسنتز, خودمان لامپ رشد گیاه بسازیم, فروش لامپ برای رشد گیاه, طرز ساخت چراغ رشد گیاه) از یک فروشگاه معتبر نیاز خورد را تامین نمایید.

جهت اطلاع از قیمت لامپ رشد گیاه با شماره های درج شده در بخش تماس با ما ارتباط حاصل نمایید، و همچنین برای مطالعه بیشتر در زمینه چراغ LED مخصوص رشد گیاه کلیک نمایید.

ساخت چراغ رشد گیاه

روش ساخت لامپ رشد گیاه

ساخت ال ای دی رشد گیاه حرفه ای کاملا تخصصی است که نیازمبرم به آگاهی جامع در زمینه علم الکترونیک وعلم  گیاه شناسی دارد. برای رسیدن به یک نتیجه ی مطلوب باید بررسی های بسیاردقیقی و منظمی انجام داد و همچنین به انواع تجهیزات پیشرفته فراوانی  نیاز است.

جهت مطالعه مقاله ساخت نور مصنوعی برای گیاهان و همچنین نورمصنوعی برای رشد گیاهان کلیک نمایید.

موارد لازم جهت ساخت ال ای دی رشد گیاه:

  1. - آگاهی کامل در زمینه علوم الکترونیک 
  2. - آگاهی کامل در زمینه گیاه شناسی و گیاه پزشکی و علوم باغبانی
  3. - تجهیزاتی اعم از ال ای دی مخصوص رشد گیاه ،درایو، هیت سینگ...
  4. - دستگاه های سنجش طیف نور و دستگاه های مرتبط با علم  نور شناسی
  5. - تجهیزات آزمایشگاهی جهت بررسی  املاح و مواد مغذی موجود در گیاه و خاک و آب
  6. - تجربه ی کافی در زمینه ساخت ال ای دی رشد گیاه

روش ساخت لامپ فتوسنتز

برای ساخت ال ای دی رشد گیاه گروه پرتو رشد نوین که متشکل از چندین کارشناس الکترونیک و گیاه شناسی است سالها تحقیق و پژوهش نموده تا توانسته بصورت کاملا اصولی و استاندارد نور مصنوعی در انواع فریم ها و توان ها را ارائه دهد.

پیشنهاد شرکت پرتو رشد نوین برای ساخت ال ای دی رشد گیاه این است که به جای صرف هزینه های هنگفت و گذراندن دوره های طولانی آموزش ساخت ال ای دی رشد گیاه به یک شرکت معتبر ثبت شده که محصولات خود را با ضمانت نامه قانونی به فروش می رساند مراجعه نموده و نیاز خود را با حداقل هزینه برطرف نمایید.

ساخت چراغ رشد گیاه

لازم به ذکر است که شرکت پرتو رشد نوین (ایران گرولایت) بیش از 5 سال در زمینه تولید و فروش ال ای دی رشد گیاه سابقه دارد و تمامی محصولات دارای یک سال ضمانت می باشد. با مراجعه به قسمت دسته بندی محصولات انواع ال ای دی های رشد گیاه را مشاهده نمایید و سفارش خود را ثبت فرمایید.

خودمان لامپ رشد گیاه بسازیم

در واقع مقوله ی  ساخت چراغ رشد گیاه آنقدر ساده نمی باشد که خود ما بخواهیم اقدامی در این زمینه نماییم. در اصطلاح باید گفت "کار را به کاردان بسپارید"  متخصصین شرکت پرتو رشد نوین با نام تجارب ایران گرولایت  با بروزترین علم و سطح دانش و همچنین تجربه ی بسیار اقدام به ساخت ال ای دی رشد گیاه نموده است.

شاید بسیاری بگویند خودمان لامپ رشد گیاه بسازیم ولی باید گفت روش ساخت لامپ فتوسنتز نیازمند علم و تجربه کشاورزی و الکترونیک می باشد.

طرز ساخت چراغ رشد گیاه آسان نیست و باید متحمل هزینه های هنگفتی شوید این در صورتی است که اگر ازیک شرکت معتبر، led رشد گیاه خود را تهیه نمایید علاوه بر پرداخت هزینه ی کاملا منطقی از خد مات و ضمانت بهره خواهید برد.

فروش لامپ برای رشد گیاه در جهان قدمتی چند ساله دارد ولی در ایران بسیار جدید می باشد، همین مساله است که موجب می شود متقاضیان لامپ رشد گیاه در ایران حساسیت های خودشان را داشته باشد.

البته متاسفانه تا حدی باید به دوستان حق داد زیرا بسیاری از فروشگاه ها و مغازه هایی که در زمینه ی فروش لوستر و روشنایی فعالیت دارند و هیچگونه اطلاعات و علمی در زمینه ی علم لامپ رشد گیاه ندارند و فقط با  گذاردن فیلتر رنگی رو ی یک ال ای دی معمولی آن را به اسم محصول گرولایت (لامپ مخصوص رشد گیاه) می فروشند.

با این وجود شرکت های معتبر با سابقه ی بالایی نیز وجود دارند که یک نمونه ی آنheliospectra  فرانسه است که می توانید به صورت آن لاین از آنها خرید نمایید.

در نظر داشته باشید خرید آن لاین از سایت های خارجی مشکلات حواله و بالا بودن قیمت دلارو طولانی بودت زمان دریافت کالا و از همه مهم تر خدمات پس فروش را دارد. پیشنهاد ما برای این دسته از عزیزان این است که از شرکت های معتبر، رسمی و ثبت شده درایران خرید نمایند.

ساخت چراغ رشد گیاه

فروش لامپ برای رشد گیاه

 به جرات و بدون شک می توان گفت شرکت پرتو رشد نوین با نام تجاری ایران گرولایت تنها شرکت رسمی و ثبت شده در ایران می باشد که تمامی محصولات آن از لحاظ کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد مزیت بعدی شرکت پرتو رشد نوین (ایران گرولایت) این است که علاوه بر فروش آن لاین فروش حضوری نیز دارد.

یعنی شما می توانید با حضور در شرکت از ( شو روم ) انواع و اقسام پروژکتور های مخصوص رشد گیاه و مدرن ترین دستگاه های سنجش طیف نوری دیدن نمایید و با مشاورین متخصص حضوری مشاوره نمایید و همچنین از یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش بهره مند شوید و خریدی مطمئن داشته باشید.

شرکت پرتو رشد نوین (ایران گرولایت) علاوه بر فروش لامپ برای رشد گیاه ،تجهیزات کشاورزی (پارچه ی رفلکتور- تایمر دیجیتال - لامپ متال هالید و بخار سدیم - ph سنج آب و خاک...) اتاق کشت، انواع کود ارگانیک و غیر ارگانیک، انواع خاک( پیت ماس - جی فی پلت - کوکوپیت...) را به فروش می رساند با مراجعه به بخش دسته بندی محصولات تمامی محصولات را مشاهده خواهید نمود.

اشتراک گذاری:
تگ ها:

نام
ایمیل
نظر