شرکت پرتو رشد نوین

\vj, van k,dk, hg hd nd low,w van ‘dhi, ghl\ low,w van ‘dhi, k,v lwk,ud fvhd van ‘dhi, ghl\ ;l lwvt fvhd van ‘dhi, ghl\ low,w van ‘dhi

فروش ال ای دی مخصوص رشد گیاه، لامپ مخصوص رشد گیاه، نور مصنوعی برای رشد گیاه، لامپ کم مصرف برای رشد گیاه،لامپ مخصوص رشد گیاهان، پرتو رشد نوین شرکت پرتو رشد نوین به صورت کاملا انحصاری و تخصصی اقدام به ارئه ی کلیه خدمات در ارتباط با پرورش گیاه با نورهای مخصوص رشد گیاه نموده است. کارشناسان شرکت پرتو رشد نوین منحصرا برای هر سفارش دهنده با توجه به در نظر گرفتن تمامی شرایط اعم از (نوع گیاه، سایز گیاه، میزان نور طبیعی در محیط اطراف گیاه، فاصله ی محل نصب لامپ مخصوص رشد تا گیاه و ...) نور مناسب را پیشنهاد می دهند. تمامی محصولات شرکت پرتو رشد نوین با ضمانت یک ساله و خدمات 5 سال پس از فروش ارائه می گردد و این امر موجب اعتماد کاربران از شرکت پرتو رشد نوین شده است.

پرتو رشد نوین

تمامی محصولات در بالاترین سطح کیفی می باشند. استفاده از این نورها در تمامی فضاها ( خانگی – صنعتی ) کاربرد دارد و در هر محیطی قابل نصب می باشد. در شرکت پرتو رشد نوین محیطی به عنوان شوروم ( گلخانه تجهیز شده به لامپ های مخصوص رشد گیاه ) در نظر گرفته شده تا مراجعه کنندگان عزیز به صورت کاملا ملموس با انواع لامپ های مخصوص رشد گیاه آشنایی پیدا کنند و با خاطری آسوده تر خرید نمایند. با ورود به بخش دسته بندی محصولات تمامی محصولات را با مشخصات فنی به همراه قیمت مشاهده خواهید نمود.

اشتراک گذاری:
تگ ها:
rating
نام
ایمیل
نظر